MENU

Książki: Teatr, film, radio

Odkryj magię sztuki scenicznej i emisji głosu
Rozwijaj swoje pasje teatralne i filmowe z naszą bogatą kolekcją książek. Sklep internetowy PWN oferuje inspirujące publikacje o teatrze, filmie, radiu i sztukach audiowizualnych, aby zachwycić zarówno miłośników sztuki scenicznej, jak i profesjonalistów. Odkryj kulisy magii teatru, ekranu i dźwięku z nami!
Witamy w przestrzeni poświęconej teatrowi, filmowi, radiu i sztukom audiowizualnym w sklepie internetowym PWN. Znajdziesz tu szeroką gamę publikacji, które przeniosą Cię w świat emocji, kreatywności i artystycznego wyrażania siebie.
Nasza Kolekcja:
1. Teatr i Dramat: Znajdź najnowsze sztuki teatralne, eseje teatralne, a także monografie o historii teatru i jego bohaterach.
2. Filmografia i Teoria Filmu: Przeglądaj publikacje poświęcone historii kina, analizom filmowym, a także technikom produkcji filmowej.
3. Sztuka Radiowa i Audiowizualna: Odkryj książki dotyczące produkcji dźwiękowej, audiowizualnej, a także analizy audycji radiowych i podcastów.
4. Scenografia i Kinematografia: Nasza kolekcja obejmuje tytuły dotyczące scenografii teatralnej, a także sztuki fotografii filmowej.
Kolekcja z dziedzin teatru, filmu i radia to:
1. Ekspertyza w Sztuce Scenicznej: Nasza kolekcja to wynik współpracy z doświadczonymi teoretykami teatru, reżyserami filmowymi i ekspertami w dziedzinie mediów audiowizualnych.
2. Bogactwo Materiałów: Oferujemy różnorodne tytuły dostosowane do różnych poziomów zainteresowań, od publikacji dla studentów sztuk widowiskowych po książki dla pasjonatów filmu.
3. Aktualność i Nowoczesność: Nasze publikacje obejmują najnowsze trendy i technologie w dziedzinie teatru, filmu i mediów audiowizualnych.
Przeszukaj naszą kolekcję i pogłębiaj swoją wiedzę o sztuce scenicznej. Sklep internetowy PWN to Twoje miejsce do odkrywania magicznych światów teatru, filmu i radia.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 3553
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

5000 wieczorów w Operze

Książka (twarda)
41,98 zł
69,00 zł

Analiza filmu

Książka (miękka)
71,10 zł
79,00 zł

Nawrócona wiedźma

Książka (miękka)
20,20 zł
28,00 zł

Nowele filmowe

Książka (twarda z obwolutą)
42,12 zł
65,00 zł

Feliks Koneczny Dzieła zebrane Tom...

Książka (twarda z obwolutą)
65,11 zł
95,00 zł

100 All-Time Favorite Movies of te...

Książka (twarda z obwolutą)
74,92 zł
91,00 zł

Quentin Tarantino The iconic filmm...

Książka (twarda z obwolutą)
104,48 zł
149,00 zł

Co ważne

Książka (miękka)
37,69 zł
54,00 zł

Every Man for Himself and God agai...

Książka (twarda z obwolutą)
89,49 zł
137,00 zł
Znaleziono: 3553
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20