MENU

Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 4

(eAudiobook)
0.00  [ 0 ocen ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 59,00 zł
53,10
Dodaj do schowka
Dostępność: online po opłaceniu
Produkt elektroniczny Plik do pobrania po realizacji zamówienia

Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 4

Księga IV pod tytułem „Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne”, dotyczy obszerniejszego materiału serii „Kwantowa Moc Uzdrawiania”. Pozostała ona podzielona na mniejsze części i zaprezentowana w formie audiobook oraz ebook. Autorka daje czytelnikowi przekaz o tym, że człowiek jest jednym z głównych cudów tego świata, gdyż z poziomu wiedzy przeciętnego mieszkańca Ziemi, złożoność budowy ludzkiego ciała, psychiki oraz duszy jest niewyobrażalna.
Czy wiesz, jakie znaczenie ma słowo „sekret”?
Czy wiesz, czym jest nadświadomość i postrzeganie ponadzmysłowe, jako zdolność do odbierania takiej informacji. jak np. jasnowidzenie, jasnoodczuwanie, intuicja, czy jasnosłyszenie?
Czy wiesz, czym jest biokomunikacja, która z punktu widzenia Quantec`ka jest dostępną zdolnością każdego człowieka wtedy, kiedy człowiek potrafi odbierać percepcję każdego poziomu świadomości, kiedy staje się medium (przekaźnikiem ze świata duchowego - energetycznego do materialnego)?
Odpowiedzią na to pytanie jest wiedza na temat przenikania energii w czakrach. Szczególnie dotyczy ona łączenia się Czakry Korony, zwanej również Błękitnią Perłą (zwaną też duchową istotą wszechświata). Jest to wspieranie ze wszystkich możliwych mądrości. Tam odpowiada się na wszelkie sekrety tego świata. To stan „Jedności” rozumu z duszą, tak prosty i czysty, jak skupiona wiązka jasnego światła oświetlenia ze szklanego pryzmatu. skutecznie na czakram Trójkąta Promieni Światła. Zwany też, jako Klejnot Duszy w Koronie, na który składa się z Czakry Korony i Szyszynki. Jest to furtka, przez którą człowiek może energetycznie opuszczać ciało. W tej czakrze znajdują się zapisy Akaszy, zwanej „ Świątynią Zrozumienia”.
Kiedy Czakra Korony jest zaburzona, przejawia się to poprzez szok, panikę, martwienie się na zapas, dramatyzowanie i narzekanie. Także poprzez lęk i strach przed brakiem rozwiązań oraz obawa przed pustką w głowie. Brakuje wtedy człowiekowi wizji przyszłości kreowanej marzeniami i celami. Człowiek odczuwa bez sens swojego życia i może mieć skłonności do destrukcji. Kiedy nie może on złapać równowagi w życiu, warto sprawdzić, czy omawiane tu kosmiczne centra energetyczne nie manifestują się, jako uczucie bezsilności, bezradności i braku synchronizacji z doczesnym żywotem, wiążąc się z brakiem sensu życia, wiary w siebie oraz zubożeniem w duchowe siły opiekuńcze. Aktywacja bodaj jednej lub kilku z pięciu omawianych tu czakr kosmicznych, może okazać się wielce pomocna w pobudzaniu wyższej świadomości i w odczuwaniu boskiej energii płynącej z wnętrza. Warto wspomnieć, iż duchowość nie ma tu żadnego związku z jakąkolwiek religią, lecz jest procesem przepływu informacji w postaci energii. Dalej energia ta emitowana jest poprzez najsilniej wibrujący obszar czakry serca, zwany też „Drugim Mózgiem”. Zjawisko to działa na zasadzie „Inteligencji Serca”. Okazuje się, że bez połączenia z kosmicznymi czakrami i boską energią, omawiane w audiobooku zjawisko emitowania dobrych wibracji, zjawisko telepatii w „sprzężeniu zwrotnym”, czy też Koherencji serca z mózgiem, byłoby niemożliwe.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, posłuchaj, jak możesz rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię. Poprzez Resilience zyskaj siłę życiową, pewność siebie i odporność przed toksycznymi wibracjami. Osiągnij świadomy poziom zdolności do regeneracji po urazach psychicznych. Pobudzaj ośrodki energetyczne zwane czakrami, uzdrawiaj i wzmacniaj swoją aurę.
Jeśli wiele omawianych tu zagadnień jest dla Ciebie nowych, nie martw się, gdyż zjawiska z zakresu fizyki kwantowej, parapsychologii, metafizyki i duchowości, zostały dokładnie omówione w poprzednich i kolejnych odcinkach. Stąd lektura tej książki do słuchania jest przede wszystkim dla osób wtajemniczonych w wiedzę na ten temat, będących czytelnikami bądź słuchaczami poprzednich odcinków serii „Kwantowa Moc Uzdrawiania”.


SPIS TREŚCI:
STUDNIA MARZEŃ czyli CZAKRA MÓZGU
Od Ziemi do Gwiezdnego Kręgu.
Czakra Mózgu, jako „Studnia Marzeń”
Nieuzdrowiona Przeszłość, jako PAUZA w cyklu życia człowieka.
Potrzeba Rozwoju i Wzrostu.
Jedyna Droga ku Odrodzeniu.
Z kim przystajesz takim się stajesz.
Zamiast wypierać się przeszłości i cierpieć, uzdrawiaj ją!

CZAKRA TRZECIEGO OKA. MOLEKUŁA DUSZY
Oko Boga - Absolute
Czakra Szyszynki siedzibą duszy i wiecznej młodości
Symbol Szyszki w światowej kulturze wielu tysiącleci
Fizjologia Szyszynki na poziomie biomolekularnym
Praktyka ciemnego pokoju i hormon zdrowego snu
Aka Akashon, czyli Molekuła Duszy
Wartość substancji DMT dla zdrowia człowieka
Światłoczuły gruczoł o najwyższym poziomie skoncentrowania energii w ciele człowieka
Przepływ energii przez zaburzoną energetycznie czakrę Trzeciego Oka
Nadaktywna czakra Trzeciego Oka
Zrównoważona Czakra Trzeciego Oka
Dwa poziomy widzenia świata – rozumowy i energetyczny
Zamknij oczy i patrz wprost do swojego wnętrza

CZAKRA KORONY. KLEJNOT DUSZY
Czakra Korony SahaRara
Klejnot nieskończoności duszy „Blue Pearl”
Jak odblokować zaburzony czakram Korony?
Czakra Korony, Szyszynki i Molekuła Duszy DMT
Okno Duszy do mądrości i szerszej perspektywy postrzegania świata
Akashic Records, jako Świątynia Zrozumienia. Brama do nawyków, idei, poglądów i umiejętności
Myśl Czerpana z kosmicznej energii uniwersum

KOSMICZNE CZAKRY W HARMINII ZIMI Z NIEBEM
Wzajemna równowaga czakr.
Przenikanie się i przepływ energii w czakrach. Inteligencja serca.
Czakra Wolności.
Gwiazda Matka Ziemi.
Jak uzdrowić korzenie rodowe?
Refleksoterapia - mądrość medycyny wschodu.
Celebruj chodzenie boso po ziemi.
Uhonorowanie stóp.
Energia żywych roślin i zwierząt.
Rytuał mocno u ziemiający materię i dom.
Czakramy Niebieskiej Planety. Światowe miejsca mocy.
W harmonii z Ziemią i Niebem.
Przenikanie się i przepływ energii w czakrach.
Czakra Kazualna czyli przyczynowa.
Czakra Duszy, symbole i wzory chromosomów.
Gwiezdna Brama do Niebios.
Odczuwanie boskich energii płynących z Głowy Boga.
Podsumowanie.

 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
  Minimalne wymagania sprzętowe:
  procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  Pamięć operacyjna: 512MB
  Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
  Minimalne wymagania oprogramowania:
  System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
  Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
  Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: parapsychologia czakry teraźniejszości energia Teraz czakry nadświadomości metafizyka czynu uzdrawianie lęków arkana wiedzy przeszłość wypowiedź medialna młody duchem wypowiedź pisemna Punkt wyjścia metafizyki sens młody duch wiedźma ma wiedzę wiedźmy z dechowic zjawiska metafizyczne wiedźma,toruń psychologia emocji medium edukacyjne prasa jasnosłyszenie i jasnoodczuwanie szeptuchy support of small and medium enterprises energia braków mind ekopsychologia poradnik wiedźmy energia myśli doświadczenia religijne duchowa szeptucha Czego dotyczy informacja z Kroniki Akasza? energia czakr Energetyczne Pole Punktu Zerowego Akaszy wypowiedź metafizyka pola serca czakra Akaszy Spowiedź motyla metafizyka kwantowa czakra Akasza Kronika akaszy KRONIKA,Kroniki kronika Praw Wszechświata życie Akasza, jako piąty żywioł – Eter uzdrawiające stres AKASZY jedność Czakram czakra Ognia uzdrawianie duchowe mądrość duchowa rozwój czakr podświadomość śmierć kliniczna, kostnica, przebudzenie, psychologia, fizyka kwantowa, kosmologia, idee religijne rozwoj duchowy uwiedzenie czakramu samouzdrawianie uzdrawianie dźwiękiem Doświadczenie myślowe doświadczenia uzdrawianie karmy ducha uzdrawianie dźwiękami lekkoduch wypowiedź publiczna Nieświadomość bezprawności czynu rozwój duchowy buddyzm medytacja świadomość szczęś muzyka uzdrawiająca metafizyka wolności uzdrawianie ciała stan ducha półduchy Sekrety Kroniki Akasza funkcje mózgu teraźniejszość kronikarz Sekrety Kroniki Akaszy • zdrowie • dieta • rozwój duchowy • t joga ajurweda uroda relaks masaż rozwój duchowy me czakra miłości sektor wiedzy Łowcy dusz psychologia mózg Tylko mnie uwiedź czakramy uzdrawianie Reiki fantastyczno-metafizyczna toksyczna przeszłość przyszłość miast uzdrawianie aury metafikcyjny komentarz test wiedzowy testy wiedzy podręcznik do metafizyki Wiedziałam wiedzieć metafizyka czasu poradnik duchowy duchy Promienna Wdzięczność Wiedźmin 3 zdrowy oddech skupienie uwagi duchowy sens życia neuropsychologia pitagorejska metafizyka doświadczenia śmierci dusza Teraz cię rozumiem świadomość poetycka mózgu przyszłość, objaśnienia uzdrawianie chorób jaka będzie przyszłość metafizyczność Czarna bezgwiezdna noc praca z energią teraz andy świadomość kosmiczna psia dusza zdrowie i uzdrawianie bajki uzdrawiajki Ucieczka do równoległej teraźniejszości Żywiołowa wdzięczność guz mózgu Krzysztof Janoszka wypowiedź prasowa doświadczenia astralne uzdrawianie intuicyjne duchowe SPA sen Świątynią Zrozumienia czakram Trójkąta Promieni Światła Trójkąt Promieni Światła sekret Kroniki Akaszy samoświadomość drugi mózg Odpowiedź retoryczna cyberpsychologia religia a nauka Zen uzdrawianie ciszą rytuał rytuały jasnowidzenie intuicja i przepowiadanie przyszłośc Wiedźma morska poetyka doświadczenia karma a teraźniejszość doświadczenie klejnot Błękitna perła komizm metafikcji DMT i szyszynka matka ziemia życiowa mądrość nieświadomość zbiorowa gwiezdna Tu i TERAZ przyducha czakra Studnia Marzeń uzdrawianie czakr czakry duchowe Dogonić przeszłość Optymistyczna wdzięczność gdy teraźniejszość nie nadąża Niebieska Planeta Czakra kazualna jasnowidze Gorliwa wdzięczność korzenie rodowe a przeszłość nadświadomość a medium rytuał magiczny nieświadomość świadomość zbiorowa mądrość i głupota zdrowy styl życia przeszłość a teraźniejszość śmierć kliniczna duszy Wiedźmin na zdrowy sen zdrowy styl jak być zdrowym rozwój wiedzy uzdrawianie duszy The Possibility of Resilience zły duch duszki Ciemna energia wiedza uzdrawianie wewnętrzne Small and medium-sized enterprises (SMEs) psychologia tumu Energia fotonu kronika Galla Anonima coaching duchowy metafilozofia immanentyzm metafizyczny uzdrawianie czakry świadomość psychologia tańca medium niebo podświadomość jasnowidzenie śmierć ży Ziemia on przyszłość przyszłość plan duchowy zdrowy tryb życia uzdrawianie emocji metafizyka Chore dusze rytuał uzdrawiania czakra szyszynki kryzys duchowy rytuał oczyszczania czakroterapia prekognicja energia koloru miasta wiedzy duchowy marketing energia duszy czysta energia jasnosłyszenie jasnoodczuwanie duchowośc modlitwa o jasnowidzenie wiedźmy leczenie a uzdrawianie mistrz uzdrawiania wdzięczność za życie wdzięczność nauka a religia energia pola Akaszy energia eteru Ludzie energia emocji samouzdrawiania energia ciała Kronika wszechświata zdrowie czakry czyli rozwój duchowy od podstaw czakra psychologia głębi kryzys w metafizyce Inna dusza prawo jako medium komunikacji Rytuały Dnia i Nocy wstęp do metafizyki okultyzm, magia, parapsychologia, klasycyzm metafizyczny duchowy poppsychologia świadomość siebie świadomość ciała duchowy rozwój świadomość uczuć świadomość marki spory metafilozoficzne nowa parapsychologia nadświadomość dusze mistrz jasnowidzenia samowiedza biopsychologia odmienna wizja, wizja świata, świadomość, nieświad mistrz duchowy duchowość moc uzdrawiania zdrowy układ nerwowy złe duchy Ukryty klejnot – błękitny karbunkuł Zagubiony klejnot energia Energy czakra SZYSZYNKA okno duszy klejnot duszy neutropsychologia psychologia duszy energia słowa doświadczenia z ludźmi uzdrawianie kwantowe uzdrawiać zapowiedź uzdrawianie umysłu spowiedź. duszność Teraz JA człowiek uzdrawianie czakry metafizyka światła duchowni patrz w przyszłość żyć tu i teraz duchologia wszechwiedza uzdrawiający pozostawić przeszłość za sobą metapsychologia WDZIĘCZNOŚĆ, doświadczenie życiowe czakra korony, kauzalna, podstawy, gwiazda duszy mądrość procesy nieświadome duchowny autoterapia, parapsychologia, kulejewska, zdrowie, medycyna naturalna, psychosomatyka, stres, chorob bezduszność pokonać, cień, przeszłość, sokołowska, depresja, nerwica, strach, ćwiczenia, studio astropsychologii niewdzięczność Kosmiczne czakry akasza metafizyka umysłu kroniki akaszy czakra serca duch tajemnicza przeszłość świadomość kulturowa Czakra Gwiezdna Brama eter czakra wolności duchowy przewodnik czakry kosmiczne czakra grasicy mediumizm czakra gardła czakra emocji czakra mózgu jasnowidzenie energia życia rynek duchowy niezdrowy medium odpowiedzi AKASZY kobiece doświadczenie zdrowy wiedźma Duch Święty nieświadome JA metoda uzdrawiania Gwiezdna Brama jasnoczucie bioenergia Kwantowa Moc Uzdrawiania - Kronika Akaszy Zarządzanie Energią Pola Kroniki Akaszy uzdrawianie uzależnień jasnowidzenia, o różnych narodach rytuały ochronne fizyka kwantowa pola Kroniki Akasza uzdrawianie lęku rytuały miłosne Psychologia , Przeobrażenie , Parapsychologia , Mistyka nauka na doświadczeniu uzdrawianie energią świat duchowy Zaduszki Wtajemniczenie do Kroniki Akaszy szyszynka fale mózgowe

Inni Klienci oglądali również

26,91 zł
29,90 zł

Księga wysp ostatnich. Seria z Emilem Żądło. Tom 5

We współczesnym Gdańsku giną ludzie, a zabójstwa mają ścisły związek ze środowiskiem handlarzy oraz kolekcjonerów starych książek. Jaką rolę w tym krwawym teatrze odgrywa tajemniczy starodruk, zawierający dawno zaginioną treść jesz...
26,99 zł
29,99 zł

Peterkin i Brokk: Księga czterech

Bycie niziołkiem w szeregach policji to nie jest bajka. Odo Peterkin przekonuje się o tym niemal każdego dnia służby. Znosi jednak uszczypliwe komentarze elfów, ludzi i krasnoludów, gdyż tym, co sprawia mu największą przyjemność, jest roz...
32,26 zł
39,90 zł

Fundacja i Ziemia

Fundacja i Ziemia wieńczy siedmiotomowy cykl „Fundacja” Isaaca Asimova. Golan Trevize, członek Rady Wykonawczej na Terminusie, miał zdecydować o przyszłości Galaktyki i podjął decyzję. Wybierając Galaksję, jeden org...
9,00 zł
10,00 zł

Skąd się Wzięły Gwiazdy. Baśń Afrykańska

Skąd się Wzięły Gwiazdy. Baśń AfrykańskaTo opowieść o dziewczynce, której dobroć i troska o innych rozświetliły mroki bezksiężycowych afrykańskich nocy.Adaptacja: Małgorzata CudakProdukcja dźwięku: Piotr Cudak
25,16 zł
27,95 zł

Moja pierwsza mitologia. Księga II

"Moja pierwsza mitologia. Księga II" zabierze cię w kolejną podróż po śladach starożytnych bogów, herosów i niezwykłych stworzeń. Spotkasz tu poetę Owidiusza i odkryjesz wraz z nim tajemnicę przemiany ludzi w rośliny i zw...
32,26 zł
39,90 zł

Wędrująca Ziemia

Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […] Niezwykłe. - „The New Yorker” Liu Cixin to jeden z najważniejszych głosów w światowej literaturze science fiction. P...
4,49 zł
4,99 zł

Czarodziejska księga

Najpiękniejsze klasyczne polskie gawędy dla dzieci zebrane w jednym tomie. Wśród bajek, baśni i bajdurek znajdziesz opowieści znane, jak „Szewczyk Dratewka", oraz te, o których być może nie słyszałeś, jak „Ptak Cezariusz&...
35,91 zł
39,90 zł

Astrohaj. Jak dotknąć kosmicznego pyłu?

Z tej książki dowiesz się:• Dlaczego niebo jest niebieskie, a Słońce żółte?• Jak kupić działkę na Księżycu? Albo na Merkurym?• Ile kosztuje podróż w kosmos? • Jak wygląda „typowe” mi...
38,61 zł
44,90 zł

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie II

"Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić... i w końcu uwie...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!