MENU

Język angielski: Szkoła podstawowa klasa 2

W drugiej klasie szkoły podstawowej uczniowie zaznajomili się już z podstawami języka angielskiego, znają niektóre zasady wymowy i potrafią budować swoje pierwsze zdania. Podręczniki do nauki języka angielskiego do drugiej klasy nie tylko rozwijają te kompetencje, ale pokazują, że nauka języka obcego wcale nie musi być żmudna!

Dzięki sympatycznym bohaterom i ćwiczeniom dostosowanym do poziomu drugoklasistów uczniowie poznają gry i zabawy w języku angielskim, wypełnią interesujące i angażujące ćwiczenia, a przede wszystkim będą stawiać swoje pierwsze kroki w sprawnej komunikacji w języku Szekspira.

Polecane przez nauczycieli książki do angielskiego, które trafiły do naszej oferty, to „New Bingo! 2 Plus“, „English Quest 2“, „Hello! 2“ oraz „Set Sail 2“. Ale to nie wszystkie materiały do nauki języka angielskiego, które znalazły się w naszej ofercie. Niezwykle przydatne okażą się także zeszyty ćwiczeń oraz materiały multimedialne, pozwalające na swobodną powtórkę materiału w domu. Przygotowaliśmy także liczne materiały dla nauczycieli drugoklasistów, a także pakiety podręczników w promocyjnych cenach.

Znaleziono: 196
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Angielski jest fajny

Książka (twarda)
15,00 zł
24,95 zł

Set Sail 2 Activity Book - Outlet,...

Książka (kartonowa foliowana)
Produkt niedostępny

Angielski dla najmłodszych Klasa 2...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Tiger 2 Książka ucznia z płytą CD ...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Hello Explorer 2 Język angielski P...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 196
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20