MENU

Język Polski - Szkoła Podstawowa klasy 4,5,6

W czwartej klasie szkoły podstawowej uczniowie kończą tak zwaną edukację wczesnoszkolną – lekcje prowadzone są od teraz przez różnych nauczycieli, a same zadania robią się nieco bardziej skomplikowane. Chociaż ćwiczenia z gramatyki i liczne lektury mogą wydawać się na pierwszy rzut oka nie lada wyzwaniem, nauka języka polskiego wcale nie musi być trudna!

Żeby to udowodnić, przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN zestaw podręczników do polskiego dla klasy czwartej, piątej i szóstej, lektury szkolne wraz z opracowaniami, a także szeroką ofertę dodatkowych pomocy naukowych: słowniczki, repetytoria, książki do gramatyki języka polskiego oraz dyktanda i arkusze testowe, które pozwolą lepiej przygotować się do nadchodzących klasówek.

Bardzo dużą popularnością cieszą się przede wszystkim korepetycje z gramatyki oraz książki z dyktandami i innymi ćwiczeniami ortograficznymi. Polecamy zwłaszcza zbiory „Nowe dyktanda – szkoła podstawowa klasy 4-6“ oraz „Ortografia – ćwiczenia dla klas 4-6“, doskonałe do samodzielnej pracy i przygotowywania się do egzaminu ósmoklasisty. Zawarte w nich teksty uczą nie tylko płynnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim, ale poszerzają także wiedzę ogólną uczniów.

Nie zabrakło w naszej księgarni również lektur w specjalnych wydaniach z opracowaniami, dzięki którym testy sprawdzające znajomość wymaganych książek okażą się całkiem proste! W nowej podstawie programowej znalazły się zarówno klasyki światowej literatury młodzieżowej, jak i czytane od pokoleń popularne książki polskich autorów – od „Starej baśni“ Józefa Ignacego Kraszewskiego czy „Wyboru nowel“ Elizy Orzeszkowej do „Tajemniczego ogrodu“ Frances Hodgson Burnett i „Księgi dżungli“ Rudyarda Kiplinga.

Znaleziono: 204
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Pinokio

Książka (twarda)
11,38 zł
18,90 zł

Kaprysy Żanety Dyktanda dla ucznió...

Książka (miękka)
38,00 zł
40,00 zł
Znaleziono: 204
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20