MENU

Język polski: Szkoła podstawowa klasa 5

Uczniów piątej klasy szkoły podstawowej czekają na lekcjach z języka polskiego nowe wyzwania – kolejne, coraz bardziej ambitne lektury, zajęcia z gramatyki i ortografii, a także dyktanda oraz wymagające testy i klasówki. Aby tym lepiej poradzić sobie na polskim, specjalnie z myślą o piątoklasistach przygotowaliśmy w naszej księgarni szeroką ofertę podręczników do języka polskiego dla klasy piątej oraz liczne pomoce naukowe – arkusze testowe, zeszyty ćwiczeń, repetytoria i lektury z opracowaniami.

Największą popularnością wśród uczniów piątej klasy podstawówki cieszą się „Korepetycje z gramatyki. Klasa 4-6“ oraz zestawy dyktand, które pozwolą lepiej poznać zasady polskiej pisowni i bez stresu podchodzić do kolejnych klasówek w szkole. W przygotowaniach do ważnych testów zaliczeniowych pomogą także „Testy z języka polskiego dla klas 5-6 szkoły podstawowej“, gdzie piątoklasiści znajdą nie tylko arkusze testowe z kluczami odpowiedzi, ale także praktyczne porady, jak przygotować się do klasówek – i nie przejmować końcem roku szkolnego.

Nie zabrakło w naszej księgarni także lektur szkolnych w specjalnych wydaniach z opracowaniami, dzięki którym testy sprawdzające znajomość wymaganych książek okażą się całkiem proste! W nowej podstawie programowej znalazły się zarówno klasyki światowej literatury młodzieżowej, jak i czytane od pokoleń popularne książki znanych polskich autorów – od „Starej baśni“ Józefa Ignacego Kraszewskiego czy „Wyboru nowel“ Elizy Orzeszkowej do „Tajemniczego ogrodu“ Frances Hodgson Burnett.

Znaleziono: 376
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Pinokio

Książka (twarda)
11,52 zł
18,90 zł
Znaleziono: 376
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20