MENU

Materiały dla nauczycieli: Nauczanie początkowe - Szkoła podstawowa klasa 2

Aby ułatwić nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej prowadzenie zajęć i przeprowadzanie testów, przygotowaliśmy w naszej księgarni internetowej szeroki wybór materiałów dodatkowych, książek nauczycielskich, kart pracy i materiałów multimedialnych. Nauczyciele klas 1-3 szkoły podstawowej znajdą w tej kategorii również bardziej teoretyczne książki poświęcone ogólnym aspektom nauczania początkowego.

Oprócz książek nauczycielskich z różnych serii podręczników edukacji wczesnoszkolnej oraz dodatkowych kart pracy, gotowych do wykorzystania podczas lekcji – jak na przykład seria „Szkoła na miarę“ – polecamy także bardziej teoretyczne pozycje poświęcone zagadnieniom pracy z dziećmi oraz ogólnym aspektom nauczania. Taką rolę pełni na przykład „Edukacja i uczenie się. 16 największych mitów“ Jeffreya Holmesa (PWN) czy podręcznik akademicki „Sztuka nauczania. Szkoła“ Krzysztofa Konarzewskiego (PWN).

Seria „Akademia pomysłów“ to materiały edukacyjne opracowane z myślą o uczniach z klas zintegrowanych lub uczeniu dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Znalazły się wśród nich zarówno poradniki nauczycielskie, jak i gotowe karty pracy nadające się do indywidualnej pracy z uczniem lub lekcjach grupowych. W serii ukazały się cztery duże pakiety („Uczeń z autyzmem“, „Zajęcia wyrównawcze“, „Uczeń z lekką niepełnosprawnością intelektualną“) oraz pojedyncze karty pracy.

Znaleziono: 566
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Wakacyjna szkoła Klasa 2

Książka (miękka)
10,15 zł
14,00 zł

Oto Ja 2 Edukacja informatyczna Po...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Oto Ja 2 Samouczek Część 1-4 Pakie...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 566
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20