MENU

Edukacja wczesnoszkolna: Szkoła podstawowa klasa 2

W drugiej klasie szkoły podstawowej uczniowie kontynuują edukację wczesnoszkolną. Główne kompetencje rozwijane w trakcie nauczania początkowego to czytanie, pisanie, liczenie, rysowanie oraz umiejętności społeczne – wspólne zabawy z rówieśnikami oraz nauka empatii i tolerancji wobec innych. Zajęcia wciąż prowadzone są zazwyczaj przez jednego nauczyciela-wychowawcę, a zamiast ocen punktowych na świadectwach widnieją oceny opisowe.

Przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN nie tylko podręczniki z ćwiczeniami oraz karty pracy wymagane przez nauczycieli w drugiej klasie, ale także pełno fantastycznych pomocy naukowych dla drugoklasistów – wśród książek do drugiej klasy szkoły podstawowej z naszej oferty znalazły się zeszyty kaligraficzne, samouczki domowe, puzzle matematyczne, testy ortograficzne, wycinanki i kolorowanki oraz zadania tekstowe dla uczniów klasy drugiej.

Niektóre z nich dostępne są nie tylko jako pojedyncze książki, ale także zestawy edukacyjne dla drugoklasistów w atrakcyjnych cenach.

Polecamy także przygotowane przez nas materiały dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Zgromadziliśmy w tej kategorii nie tylko praktyczne karty pracy, gotowe do wykorzystania podczas zajęć, ale także scenariusze lekcji oraz materiały multimedialne. Zachęcamy także do przejrzenia innych pozycji edukacyjnych, które pozwalają nauczycielom klas 1-3 rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Z myślą o klasach integracyjnych i dzieciach o specjalnych potrzebach edukacyjnych przygotowaliśmy zaś zestawy „Akademia pomysłów“.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1287
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Dyktanda dla klasy 2

Książka (miękka)
7,21 zł
12,99 zł
Znaleziono: 1287
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20