MENU

Język polski: Szkoła podstawowa klasa 4

W czwartej klasie szkoły podstawowej uczniowie rozpoczynają nareszcie poważniejszą naukę języka polskiego – czytają coraz ambitniejsze lektury, dokładniej poznają gramatykę swojego ojczystego języka, piszą także dyktanda oraz klasówki z ortografii. Dla wszystkich czwartoklasistów przygotowaliśmy nie tylko szeroki wybór podręczników do języka polskiego, ale także moc innych pomocy szkolnych – lektury z opracowaniami, repetytoria z języka polskiego, treningi ortograficzne i gramatyczne oraz inne książki pomocnicze i zeszyty ćwiczeń.

Doskonałą pomocą w przygotowaniach do klasówek będą takie serie jak „Korepetycje z gramatyki. Klasa 4-6“ oraz „Sprawdziany dla klasy 4: język polski“, dzięki którym powtórki staną się znacznie łatwiejsze, a do samych testów uczniowie będą mogli podejść bez żadnych obaw. Równie ważne okaże się trenowanie swoich umiejętności ortograficznych i pisanie dyktand – polecamy zwłaszcza serię „Nowe dyktanda – szkoła podstawowa, klasy 4-6“, w której znalazły się nie tylko dyktanda o różnej długości i różnym poziomie trudności, ale także przystępnie wyjaśnione zasady polskiej pisowni i najczęściej popełniane przez uczniów błędy.

Nie zabrakło w naszej księgarni także lektur w specjalnych wydaniach z opracowaniami, dzięki którym testy sprawdzające znajomość wymaganych książek okażą się całkiem proste! W nowej podstawie programowej znalazły się zarówno klasyki światowej literatury młodzieżowej, jak i czytane od pokoleń popularne książki polskich autorów – od „Starej baśni“ Józefa Ignacego Kraszewskiego czy „Wyboru nowel“ Elizy Orzeszkowej do „Tajemniczego ogrodu“ Frances Hodgson Burnett i „Księgi dżungli“ Rudyarda Kiplinga.

Znaleziono: 349
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Pinokio

Książka (twarda)
11,52 zł
18,90 zł
Znaleziono: 349
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20