MENU
Euro 2024

Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 19

(eAudiobook)

Formaty:
mp3

Zabezpieczenie: plik chroniony przez Watermark
Watermark
Znak wodny czyli Watermark to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie najbardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
0.00  [ 0 ocen]
Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 30,90 zł
27,81
Dodaj do schowka
Dostępność: online po opłaceniu
Produkt elektroniczny Plik do pobrania po realizacji zamówienia

Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 19

Z pewnością tytuł „Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje” może brzmieć dla wielu bardzo tajemniczo, dziwnie, egzotycznie, a wręcz zbyt duchowo. Nie jest on jednak związany z żadną religią narzucającą człowiekowi swoje zasady, a jest raczej filozofią życia unosząca człowieka ponad wszelkie uzależnienia i religie świata. Niezależnie od tego, czy ktoś miał do czynienia z energią w znaczeniu fizyki kwantowej, zwanej inaczej duchowością oraz dziedziny psychologii pozytywnej i mindfulness, czy też nie, każdy może skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest pozyskiwanie rad, ostrzeżeń oraz informacji na swój temat z kwantowego pola energii wszechbytu, zwanego Akaszą.
Odcinek ten stanowi 19 część pełnego warsztaty z zakresu wejścia do odczytu informacji z pola energii Kroniki Akaszy. Jeśli nie jesteś przygotowany energetycznie na to lub nie jesteś na wysokim poziomie świadomości, powróć do wcześniejszych odcinków, które przygotują Cię do oczyszczenia z mentalnych toksyn i pomogą usunąć negatywne emocje , uczucia i myśli z twojego ciała, z umysłu i z duszy. To jest niezbędne do tego, aby stać się jednością ze wszechświatem i płynnie przekazywać pytania i otrzymywać odpowiedzi z Biblioteki Kroniki Akaszy. Czym jest Kronika Akaszy?
Kronika Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Czym zatem jest odczyt z Kroniki Akaszy?
Odczyt z Kroniki Akaszy jest procesem wchodzenia w świadomy kontakt z energetycznym Polem Uniwersum, w którym znajduje się Wielka Biblioteka Wszechwiedzy z najdawniejszych czasów, z obecnych, jak również jest tam mowa o przyszłości. Znajduje się tam również mądrość, z której czerpią naukowcy, twórcy , malarze, kompozytorze, poeci, pisarze i artyści, która spływa na człowieka niekiedy nagle i nieoczekiwanie. Mówimy wtedy, że mamy wenę twórczą lub doznajemy olśnienia w jakiejś sprawie. Wiedzę o zdarzeniach z przyszłości, której nie da się wywieść z bieżącego stanu, omawia w psychologii zjawisko zwane prekognicją. Prekognicja to zdolność do oglądania przyszłych wydarzeń, które pojawiają w odmiennych stanach świadomości – w snach, podczas medytacji lub transu. Co można zrobić, aby otrzymywać tego typu informacje z tego boskiego Źródła?
Najważniejsze jest poznanie podstawowych zasad. W tym odcinku poruszane są zagadnienia techniczne rytuałów i modlitwę wprowadzających do Kroniki Akaszy oraz zamykających za nami przestrzeń portalu wszechświata. Ważne jest również czy mamy pozwolenie, aby otrzymywać informacje na temat kogoś innego. Dodatkowe Medytacje i modlitwy, pomogą w przyspieszonym tempie oczyścić się z negatywnych energii codzienności i wejść w czysta aurę wibracji jedności, miłości i pokoju samym w sobie, co będzie odbijało się w zwierciadle wszechświata. To co mamy w sobie emanuje na zewnątrz, zatem najważniejsze jest aby należycie zadbać o siebie i swoje czyste, niczym nie zakłócone wibracje.
Omawiane tutaj kolejne kroki są bardzo istotne, aby odczyt z Kroniki Akaszy był czysty, bez naleciałości myślowych, schematów i przekonań osoby, będącej przekaźnikiem – MEDIUM. Rozmowa z kroniką Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. Dzięki oczyszczeniu aury, osoba w roli medium znajduje się w procesie przypływu i przepływu informacji. Do tego procesu przygotowuje czytelnika cały kurs w 20-tu odcinkach z serii „Kronika Akaszy Wtajemniczenie”. Obecny audiobook jest jego kontynuacją.

SPIS TREŚCI:
Wskazówki Dotyczące Otwarcia Kroniki Akaszy
Pomocnicze pytania do pracy z Kronikami Akaszy
Przestrzeń ukrytych w podświadomości problemów i wzorców
Rytualne modlitwy otwierające portal Akaszy
Rytualna Modlitwa otwierająca własne Kroniki Akaszy nr 1
Odczyt medialny dla innych osób - Rytualna Modlitwa nr 2
Rytuał zakończenia połączenia z polem Kroniki Akaszy
Rytuał zamykania portalu Biblioteki Kroniki Akaszy
Dlaczego dziękujemy trzy razy?
Mistrzowie i Duchowi Przewodnicy dla Medium
Medytacje oczyszczające wibracje
Głębokie Czyszczenie Energetyczne Wibracji
Modlitwa do Umiłowanych istot i bytów
Modlitwa Uwalniająca od zewnętrznych wpływów
Modlitwa o Wybaczenie sobie i innym
Metafizyczna Modlitwa o Uzdrowienie
Modlitwa z głębi serca o Pokój

 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
  Minimalne wymagania sprzętowe:
  procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  Pamięć operacyjna: 512MB
  Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
  Minimalne wymagania oprogramowania:
  System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
  Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
  Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: wzorzec świętości energia modlitwa modlitwy medium niebo podświadomość jasnowidzenie śmierć ży • energia • czakry • rytuały • aura młody duch Chore dusze NLP dr Renta Zarzycka prekognicja energia myśli energia czakr energia duszy czakra Akaszy miłość czakra Akasza Kronika akaszy KRONIKA,Kroniki mindfulness trening mindfulness modlitwa o jasnowidzenie medytacje uzdrowiania Akasza, jako piąty żywioł – Eter energia pola Akaszy jak praktykować mindfulness energia Pola Kroniki Akaszy energia eteru AKASZY jedność energia ciała Kronika wszechświata Kronika Boga siła modlitwy balans energii modlitwa serca Modlitwa w ciszy Inna dusza miłośnik szkoła modlitwy miłość... lekkoduch numinotyczny spokój codzienna modlitwa kronika polska Mindfulness - trening uważności. wzorzec piękna dusze mistrz jasnowidzenia kronikarz duchowość Wszystkojedność modlitwa wewnętrzna jasnowidztwo złe duchy Jedność mudra energii okno duszy modlitwa uzdrowienia energia słowa miłości NLP Praktyk NLP Master NLP psychologia wywierania wpływu dusza psia dusza kronika wdzięczności modlitwa medytacyjna mindfulness w życiu Mindfulness, czyli trening uważności dr Renata Zarzycka duchologia mindfulness w medytacji duchowe SPA mindfulness w odpoczywaniu spokój kurs modlitwa wspólna programowanie umysłu na spokój spokój sekret Kroniki Akaszy rodzice Jedność rytuały bezduszność jasnowidzenie intuicja i przepowiadanie przyszłośc bilans energii spokój ciała spokój ducha spokój umysłu uzdrawiające medytacje przyducha Jedność Wielości Mindfulness - trening uważności, seria AUDIOBOOKÓW dr Renata Zarzycka akasza energii rytuały magiczne kroniki akaszy mindfulness w duchowości kronika każdego dnia życia duszek pole energii Kroniki Akaszy kronika dnia codziennego pole energii mediumizm techniki medytacyjne jasnowidzenie energia życia medium AKASZY po miłość Duch Święty jasnowidz jasnoczucie kronika modlitwa o cud Mindfulness - trening uważności bioenergia Zarządzanie Energią Pola Kroniki Akaszy energie rytuały janowidzenia duszki prawda milość jedność jasnowidzenia, o różnych narodach Ciemna energia miłość prawda jedność modlitwa o pokój mindfulness w modlitwie duszyczka fizyka kwantowa pola Kroniki Akasza rytuały miłosne modlitwy anielskie Niemiłość spokój i równowaga. wzorzec procesu jedność i miłość modlitwa Chrystus kwantowy wzorzec Kronika Bieżących Wydarzeń wzorzec o miłości Kronika mądrości Kronika wiedzy sekrety energii Akaszy Kronika przeszłości Wtajemniczenie do Kroniki Akaszy informacje z pola kroniki Akaszy Mindfulness and Mindset zachowaj spokój medium i jasnowidzenie Kroniki Akaszy Wtajemniczenie coaching i jasnoczucie

Inni Klienci oglądali również

44,55 zł
49,50 zł

Sekrety Kroniki Akaszy. Uruchom swoją moc jasnowidzenia! Kwantowa Moc Uzdrawiania. cz. 6

Sekrety Kroniki Akaszy. Uruchom swoją moc jasnowidzenia! (Warsztat z ćwiczeniami). Seria: Kwantowa Moc Uzdrawiania Cz. 6. Połącz się z mądrością wszechświata i poznaj sekrety Kroniki Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z prak...
28,35 zł
31,50 zł

Czakra Korony. Klejnot Duszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Cz. 16

Czy wiesz, jakie znaczenie ma słowo „sekret”, jakie jest jego faktyczne pochodzenie i z jaką substancją w szyszynce jest ono łączone?W odpowiedzi na to pytanie niezbędna jest wiedza na temat łączenia się Czakry Korony, zwanej ró...
26,99 zł
29,99 zł

Medytacja dla zabieganych

Osho rozumiał nas i czasy, w których żyjemy. Doskonale zdawał sobie sprawę, że nie wszyscy umiemy skorzystać ze starych technik medytacyjnych, bo nie jest nam łatwo zatrzymać się w biegu, usiąść i odprężyć na zawołanie. Tysiące lat ...
13,41 zł
14,90 zł

Cisza. Najstarsza modlitwa świata

Książka jest rozważaniem o roli ciszy w życiu wewnętrznym, w Biblii, w liturgii Kościoła, w życiu mistyków np. św. Faustyny. Autor daje również praktyczne rady, jak samemu pracować nad wewnętrznym wyciszeniem.Modlitwa ciszy by...
31,49 zł
34,99 zł

Kierowane medytacje dla dzieci

Te kierowane medytacje, przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, są pełne spokojnych i zmysłowych doświadczeń, które przenoszą umysł w miejsce wyciszenia i relaksu. Przedstawione tutaj medytacje, idealne do słuchania, gdy dzieci potrzebują...
38,61 zł
42,90 zł

Gangsterzy Nowe zasady 3

Czy miłość w świecie mafii ma szansę na szczęśliwy finał? Ryan zanosi do szpitala nieprzytomną Evę. Rana postrzałowa jest tak groźna, że dziewczyna może w każdej chwili umrzeć. Wielogodzinna operacja kończy się jednak sukcesem. Kiedy Eva otwiera oczy, ...
17,99 zł
19,99 zł

Noc w bibliotece

Pułkownik Bantry zostaje podejrzany o zamordowanie młodej dziewczyny. Jej zwłoki znaleziono w rezydencji państwa Bantrych. Nikt nie rozpoznaje tożsamości ofiary, nie wie skąd pochodzi i jak znalazła się na miejscu zbrodni. Ufająca w niewinność męża Dol...
22,23 zł
24,70 zł

46 zasad zdrowego rozsądku

Nareszcie odkryto zasady sukcesu i brzmią one następująco: Nie ma zasad sukcesu, a to, co do tej pory Ci wmawiano, to bujda! Nie wiem, jak bardzo ten tekst Cię zdziwi, ale jedno jest pewne. Niedługo podam Ci fakty, które prawdopodobnie wywr&o...
44,46 zł
49,40 zł

Efekt placebo - medytacja 1. Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń

Stań się swoim własnym placebo! Jak pokazał Autor w książce pt. „Efekt placebo”, dzięki sile swojego umysłu możesz wyeliminować choroby serca, depresję, chorobę Parkinsona, a nawet nowotwór. Teraz dr Dispenza przekazuje w Twoje ręce ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!