MENU

PWN Języki obce

Popularne podręczniki szkolne do nauki języków

Podręczniki Cambridge do języka angielskiego

Kursy językowe SuperMemo

Czytaj po angielsku

Nauka języków

Beletrystyka w języku angielskim

Bestsellerowe słowniki PWN

Słowniki i rozmówki ukraińskie

  Materiały do nauki języków

  Fiszki do nauki języków obcych

   Oferta książek anglojęzycznych

   Ebooki nauka języków obcych

   Audiobooki - słuchaj i ucz się   Księgarnia internetowa PWN prezentuje bogatą ofertę książek obcojęzycznych, które są nieocenioną pomocą w nauce języków obcych. Opanowanie języka innego niż ojczysty nie jest łatwym zadaniem, a przed uczącym się stoi wiele wyzwań – nauka słownictwa, reguł gramatycznych i prawidłowej wymowy to dopiero wierzchołek góry lodowej. Aby poprawnie posługiwać się danym językiem, należy również umieć rozpoznać różne sytuacje komunikacyjne, które wymagają umiejętności posługiwania się określonymi formami – od zwrotów potocznych do specjalistycznej terminologii. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór materiałów do nauki języków obcych, dzięki którym zgłębicie tajniki wiedzy o danym języku. Wśród oferowanych przez nas książek obcojęzycznych znalazły się pozycje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników języka, a także książki dla dzieci po angielsku czy niemiecku. Nauka języków obcych przebiega u każdego z nas inaczej – każdy zmaga się z innymi problemami podczas nauki, np. jedni błyskawicznie zapamiętują słówka, ale gubią się w gąszczu gramatycznych reguł, a jeszcze inni świetnie radzą sobie z czytaniem i pisaniem tekstów w języku obcym, lecz na myśl o poprowadzeniu rozmowy dostają gęsiej skórki. Uwzględniając indywidualne potrzeby, przygotowaliśmy szeroki asortyment publikacji, m.in. podręczników, kompendium wiedzy, słowników oraz literaturę obcojęzyczną, np. klasykę światowych dzieł oraz kryminały po angielsku.


   Materiały do nauki języków

   W naszej ofercie znajdziecie niezbędne książki do nauki języków. Oferujemy podręczniki i zeszyty ćwiczeń z zakresu słownictwa i gramatyki, publikacje poświęcone zagadnieniom przekładu m.in. z języka angielskiego oraz niemieckiego, a także książki do nauki specjalistycznej odmiany języka.

   Przygotowaliśmy książki do nauki m.in. terminologii związanej z finansami i biznesem w języku angielskim oraz książki przygotowujące do różnego typu egzaminów. Dzięki temu z naszej oferty skorzystają zarówno uczniowie na różnym etapie kształcenia, jak i dorośli, chcący doskonalić swoje zdolności językowe. Polecamy również książki dla dzieci w języku obcym, które łącząc zabawę z naukę, przekazują dziecku wiedzę o języku.


   Nie tylko podręczniki

   Nauka języków to nie tylko zapamiętywanie słówek i zasad gramatycznych, lecz także obcowanie z różnymi tekstami napisanymi w danym języku. Aby rozwijać umiejętność czytania ze zrozumieniem i urozmaicić naukę języka, warto sięgnąć po literaturę w danym języku. W naszej ofercie znajdziecie słynne dzieła literatury światowej oraz książki popularne w oryginalnym języku – angielskim, niemieckim i wielu innych. W ten sposób nauka języka nie będzie nudna, a my będziemy mieć stały kontakt z językiem, np. zabierając książkę do parku czy w długą podróż. Z dobrym kryminałem po angielsku nawet kilkugodzinna podróż nie będzie straszna, lecz przyniesie nam wiele korzyści – umili czas oraz będzie cenną lekcją języka. Oferowane przez nas książki zostały specjalnie opracowane pod tym kątem – na marginesach umieszczono słowniczek, wyjaśniający trudne bądź kłopotliwe sformułowania, a także dołączono zestaw zadań do tekstu.