MENU
PWN dla dzieci
PWN dla dzieci

STEM dla najmłodszychNauki przyrodnicze i ścisłe, technika – z powodzeniem można się ich uczyć w domu. Kuchnia może okazać się doskonałym laboratorium pełnym odczynników. Nudne niedzielne popołudnie z książkami PWN szybko może zamienić się w turniej wiedzy – inspiracją mogą być nasze naszpikowane łamigłówkami książki. Sprawdźcie, jak łatwo zamienić naukę w zabawę!

Nieco starszym czytelnikom polecamy „The Manga Guide”, czyli serię zabawnych komiksów, które w przystępny sposób objaśniają tajemnice różnych dziedzin wiedzy.

Zobacz więcej »

Fascynujący świat sztukiZapraszamy też do świata sztuki! Dzięki naszym książkom, możesz poczuć się jak Leonardo da Vinci, nadając nowe barwy jego najsłynniejszemu dziełu. Masz okazję wykazać się kreatywnością, zamieniając abstrakcyjne plamy w niesamowite rysunki. Dowiesz się także, dlaczego sztuka pełna jest golasów. Brzmi zachęcająco, prawda?

Zobacz więcej »

Językowy zawrót głowyNauka języków do łatwych nie należy – z językiem polskim na czele. Ale i tu przychodzimy z pomocą! Do dyspozycji macie nie tylko słowniki, ale także bestsellery, które w przyjazny i zabawny sposób wyjaśnią zawiłości polszczyzny: „Co robi język za zębami?” oraz „Na końcu języka”. Zachęcamy do lektury!

Zobacz więcej »

Programowanie na wesołoProgramowanie dla wielu osób wydaje się być czarną magią. Książki PWN obalają ten mit. Okazuje się bowiem, że algorytmy i kody nie są takie straszne, ucząc się ich można się też świetnie bawić. Przekonajcie się sami!
PS. W ofercie znajdziecie także tytuły poświęcone grafice komputerowej i animacji.

Zobacz więcej »

50 idei, które powinieneś znać

Niezwykły mózg nastolatka

Dla rodzica i pedagogaRodzicu i Pedagogu! Pamiętamy także o Was! Zapoznaj się z ofertą książek, w których znajdziesz wiele wskazówek i naukowo popartych odpowiedzi na pytania, dotyczące wychowania i rozwoju dzieci. Wśród autorów oczywiście niezawodna Maria Montessori, czy Paul Ekman. Miłej lektury!

Zobacz więcej »
Z dumą informujemy, że PWN dołączył do Rady Fundacji Powszechnego Czytania.

Fundacja Powszechnego Czytania powstała w 2018 roku i stawia sobie za cel dotarcie do nieczytających rodzin w całej Polsce. Poprzez swoje projekty stara się włączać w promowanie czytania różne grupy zawodowe, zarówno te zajmujące się edukacją jak i te na co dzień niekojarzone z tematem czytelnictwa.

Realizuje liczne akcje takie jak: „Książka na Receptę. Recepta na sukces”, #TerazCzasNaCzytanie, „Ratownicy czytelnictwa” i stale rozszerza swoją działalność. Rośnie także liczba członków – dziś Fundacja zrzesza przedstawicieli aż 27 firm.

Jesteśmy niezmiernie dumni z przystąpienia PWN do Fundacji Powszechnego Czytania i wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele dla upowszechnienia czytelnictwa w naszym kraju.