MENU

Książki: Elektronika, Elektrotechnika

W niniejszej kategorii zgromadziliśmy podręczniki akademickie poświęcone różnym zagadnieniom elektroniki, elektrotechniki oraz telekomunikacji. Znalazły się w niej nie tylko podstawowe materiały naukowe dla przyszłych inżynierów i studentów kierunków technicznych, ale także bardziej szczegółowe podręczniki poświęcone konkretnym zagadnieniom elektrotechniki.

Dwutomowa „Sztuka elektroniki“ (Hill, Horowitz) uznawana jest nie tylko za najlepszy podręcznik poświęcony elektronice, ale wręcz za prawdziwe vademecum projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych. Książkę, która na całym świecie sprzedała się w już blisko milionie egzemplarzy, przygotowało na polski rynek Wydawnictwo Komunikacji i Łączności WKŁ. „Podstawy elektrotechniki i elektroniki“ Mariana Doległy to z kolei świetnie oceniany polski podręcznik przygotowany specjalnie z myślą o technikach pojazdów samochodowych.

Oprócz tych podręczników wprowadzających do zagadnień elektrotechniki przygotowaliśmy w naszej księgarni szeroki wybór materiałów poświęconych obwodom elektrycznym, automatyce, teorii pomiarów, teorii obwodów i wielu innym zagadnieniom niezbędnym w codziennej pracy inżynierów.

Znaleziono: 787
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 787
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20