MENU

Zaszalałeś, Zajączku! 5 prezentów na Wielkanoc dla dzieci

20.03.2024 | czas czytania: 4 minuty


Prezenty na Wielkanoc
Święta Wielkanocne już za rogiem. Czy też czujecie wiosnę w powietrzu? Już za chwilę przyjdzie nam gościć wielkanocnego Zajączka! Wielkanoc to magiczny czas, kiedy wszystko budzi się do życia, a serca wypełniają się radością i nadzieją. To chwile spędzone w gronie najbliższych, pełne ciepła, uśmiechu i pysznych potraw na wielkanocnym stole. Święta te przynoszą ze sobą nie tylko sute śniadanie wielkanocne i zdobione, kolorowe jajka, ale także uczucie jedności i wspólnoty.

Wielkanoc to również czas refleksji i odrodzenia, kiedy każdy z nas ma szansę na nowy początek i lepsze jutro. To moment, aby zatrzymać się na chwilę i docenić wszystkie piękne rzeczy, które mamy wokół siebie – miłość, przyjaźń, zdrowie i nadzieję na lepsze dni.

A żeby święta były jeszcze bardziej magiczne, przygotowaliśmy dla Was zestawienie absolutnych hitów prezentowych dla maluchów. Oto piątka, która rozśmieszy, zaskoczy i rozwinie wyobraźnię Waszych najmłodszych, a rodzinie pozwoli na integrację i kreatywne spędzanie wolnego czasu!

Prezenty od Zajączka, które wywołają uśmiech na twarzy

<b>1.	Kalambury dla Dzieci na Wielkanoc, 4+

1. Kalambury dla Dzieci na Wielkanoc, 4+

Wesołe kalambury wielkanocne to gra, przy której zapominamy o nudzie! Każda karta to małe arcydzieło, a wspólna zabawa przy odgadywaniu hasła rysunkowego to czysta frajda. Idealne na rodzinne spotkania, gdzie każdy może błysnąć swoją kreatywnością. To idealna propozycja również dla dzieci, które nie opanowały jeszcze sztuki czytania. Dzięki niej wszyscy biorą udział w świątecznej zabawie.

1.	Czu Czu Puzzle Co rośnie w ogródku 3+,4+

2. Czu Czu Puzzle Co rośnie w ogródku 3+, 4+

Wielkie odkrycia zaczynają się od małych kroków! Edukacyjne puzzle CzuCzu to rozwijająca rozrywka dla małych ekologów i odkrywców. Będą dzięki nim poznawać świat przyrody i dowiedzą się, skąd pochodzą warzywa i owoce. Nie ma lepszej pory na wiosenne szaleństwo z puzzlami w aż czterdziestu częściach. Zestaw zawiera również piękne obrazki. Gracze ubogacą wiedzę o roślinach, które można znaleźć na zazieleniającej się grządce.

Mały geniusz Optyka 25 eksperymentów 8+

3. Mały geniusz Optyka 25 eksperymentów 8+

Czy można odkryć tajemnice wszechświata w domu? Oczywiście! Ten zestaw to prawdziwa skarbnica wiedzy i zabawy. Eksperymenty z refrakcją, rozbiciem światła czy układaniem puzzli Newtona to gwarancja superzajęć na całe wielkanocne popołudnie! W zestawie znajduje się podręcznik, dzięki któremu przeprowadzenie 25 eksperymentów będzie dziecinnie proste! W pakiecie załączono również stolik doświadczalny, wszak odpowiednie miejsce pracy jest przyjacielem każdego młodego naukowca. Ten wielkanocny prezent może zaowocować trwałą pasją odkrywania świata.

Mind Skills Umysł i talenty 6+

4. Mind Skills Umysł i talenty 6+

Czas na trening mózgu! Po smacznych potrawach i wiosennym spacerze należy zadbać również o intelektualną rozrywkę wszystkich domowników. Gra „Mind Skills – Umysł i talenty” to nie tylko wyzwanie dla mózgu, ale też świetna zabawa. Przy niej dzieciaki będą się uczyć liczenia, logicznego myślenia i szybkiego działania. A kto wie, może odkryją swoje ukryte pasje. W tej oryginalnej grze planszowej najbardziej liczą się refleks i spryt, ale w trakcie rozgrywki rozwijane są również umiejętności miękkie. Wraz z rodzicami i dziadkami młode talenty nauczą się panować nad emocjami, radzić sobie z napięciem i stresem. Gra zjednoczy wszystkich członków rodziny nie tylko przy wielkanocnym stole, ale o każdej porze roku.

Magformers Carnival Plus Set 48

5. Magformers Carnival Plus Set 48

Zbuduj swoje marzenia! Klocki Magformers to coś więcej niż zwykła układanka. To magia, która pozwala stworzyć własny świat pełen kolorów i kształtów. Dzięki nim każde dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt! Za pomocą trójkątów, kwadratów i pięciokątów, których znajomość przyda się w szkole, zdolni budowniczy skonstruują trójwymiarowe budowle. Ograniczać ich może jedynie własna fantazja. „Magformers Carnival Plus” gwarantuje niezapomnianą rozrywkę, jednocześnie rozwijając wyobraźnię przestrzenną najmłodszych i tych nieco starszych.Gotowi na wielkanocną, rodzinną zabawę? W naszej księgarni internetowej czeka na Was cała masa inspiracji i prezentów, które sprawią, że te święta będą niezapomniane! Złapcie Zajączka za uszy i wpadajcie po wyjątkowe upominki!

Wróć do listy artykułów »

Blog

Najnowsze artykuły: