MENU

Najlepsze pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci

9.12.2022     |     czas czytania: 4 minuty


Najlepsze pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci

Szukasz pomysłu na prezenty pod choinkę dla dzieci? Mamy sporo ciekawych propozycji. Gry i zabawki edukacyjne; klocki, które w kreatywny sposób rozwijają zainteresowania dziecka; wysokiej jakości pluszaki. Od niemowlaka przez przedszkolaka po starszaka – z dbałością o kształty i wzory; dla zabawy i rozwoju.

Prezenty pod choinkę dla młodego naukowca - zestawy do eksperymentów

Smartbee Club to zestawy do eksperymentów dla dzieci i młodzieży. Zostały zaprojektowane przez naukowców związanych z Polską Akademią Nauk i własnoręcznie testowane przez młodych odkrywców świata nauki. Przeznaczone są dla dzieci od 8 roku życia oraz dorosłych, którzy wspólnie z dziećmi chcą doświadczyć kreatywnej zabawy w świecie nauki. Pomagają zdobywać wiedzę przez zabawę. Pomagają oswajać technologie mobilne, które są narzędziem przyszłości. Dostarczają rodzinną rozrywkę z solidną porcją wiedzy – zapewniają wspólny czas spędzony w ciekawy i angażujący sposób. Stawiają na równe szanse w rozwoju percepcji i logicznego myślenia zarówno u dziewczynek, jak i chłopców!

Zostań obserwatorem gwiazd - modele naukowe dla przyszłych astronautów

Teleskop Newtona Ale kosmos! Zakrzyknie każde dziecko obdarowane prezentem świątecznym od Astromedia! Kartonowe, działające modele słynnych wynalazków dla małych i dużych inżynierów oraz zestawy edukacyjne DIY, gadżety naukowe, części dla majsterkowiczów to szeroka oferta pomocy naukowych, które przyszły astronom złoży samodzielnie w domu. Rodzice mogą pomóc! Luneta Galileusza, Teleskop Newtona czy papier słoneczny do tzw. cyjanotypii – to narzędzia do pasjonującej podróży w przestrzeń kosmiczną.Zwierzogród w domu - figurki dinozaurów, zwierząt domowych i dzikich

Dinozaur Mamy też propozycje prezentów pod choinkę dla miłośników zwierząt - właściwie w każdym wieku. To figurki Collecta - zwierzęta dzikie i domowe oraz dinozaury. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z największych kolekcji dinozaurów na świecie. A wiadomo, że każdy w życiu ma taki czas, kiedy jego największą pasją są dinozaury!


Inżynieria dla dzieci - zabawki dla małych konstruktorów

Robot Firma 4M produkuje zabawki edukacyjne i kreatywne, które uczą poprzez zabawę oraz doświadczenia – a to dobre połączenie, jeśli chodzi o prezenty dla dzieci. 4M to między innymi seria „Zrób to sam” za sprawą której mali technicy, konstruktorzy, wynalazcy, odkrywcy mogą samodzielnie złożyć modele Ziemi, prehistoryczne dinozaury, czy też własnego robota! 4M oferuje zabawki dla dzieci, często powyżej 8 lat przynoszące wielogodzinną zabawę oraz wzbogacające dziecko o bardzo dużą wiedzę. Posiada w ofercie także mniejsze zabawki, które pobudzają dzieci do myślenia jak i zadawania pytań.


Frajda z zabawy klockami konstrukcyjnymi

Klocki Marioinex Marioinex to prawdziwa fabryka świątecznych prezentów dla dzieci! Polska firma rodzinna z prawie czterdziestoletnią tradycją produkcji zabawek, między innymi klocków, które dostarczają rozrywki i impulsu do rozwoju. Marioinex to marka, która dostarcza dzieciom mądrej, kreatywnej zabawy. Tworzą zabawki, które ćwiczą u najmłodszych logiczne myślenie i wspomagają ich rozwój.Plus-plus. Klocki, które świecą w ciemności!

Klocki, które świecą w ciemności! Plus-plus to oryginalne klocki wyprodukowane przez duńską firmę, która bardzo wysoko stawia ekologiczny aspekt swoich produktów. Klocki nie zawierają PVC oraz ftalanów i świetnie sprawdzą się dla dzieci już od 3 roku życia. Niezwykle proste elementy dają możliwość dwóch form zabawy - budowy „na płasko” oraz tworzenia trójwymiarowych konstrukcji, które znacznie rozwijają wyobraźnię dziecka. Możliwość tworzenia różnych kombinacji zapewnia zabawę, która się nie nudzi i jest dla dziecka atrakcyjna. Inwestycja w takie klocki to świetny wybór, by rozwijać zdolności manualne, pobudzać kreatywność i doskonalić motorykę małą. Idealny prezent pod choinkę dla dzieci!


CzuCzu. Zabawki edukacyjne dla malucha i starszaka

CzuCzu Jeśli prezent pod choinkę ma być kolorowy, trwały i mieć walory edukacyjne, to CzuCzu jest w sam raz! Dla maluszków, przedszkolaków i dla szkolniaka. Na każdym produkcie CzuCzu znajduje się sugerowany minimalny wiek małego użytkownika. To doskonały drogowskaz podczas szukania idealnego prezentu dla dziecka i jednocześnie dopiero podpowiedź, bo te produkty rosną razem z dziećmi i można je wykorzystać na mnóstwo kreatywnych sposobów. Edukacyjna zabawa pomaga rozwijać zdolności poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne.


Kreatywne zabawki dla niemowląt

HenczToys HenczToys to zabawki sensoryczne, bezpieczne zabawki do kąpieli, piszczki – piszczące zwierzaki do zabawy w wodzie, ale nie tylko. Kształty, kolory i wzory dopasowane są do wieku najmniejszych dzieci. Wyprodukowane z materiałów przyjaznych delikatnej skórze dziecka. Wspierają rozwój małej motoryki, stymulują zmysł wzroku, są świetne do zabawy. Wiele nagród i tysiące uśmiechów małych buź przemawiają za zabawkami HenczToys.Pomysłowe zabawki od SES Creative

Pomysłowe zabawki od SES Creative Zestawy stolarskie, koralikowe prasowanki, mrówkarium, farbki do malowania tkanin, kredki do malowania w kąpieli, zestawy dla młodych odkrywców czy ciastoliny to wybrane spośród zabawek SES Creative. Wyjątkowe zabawki kreatywne i edukacyjne to pomysł na świetny prezent świąteczny wykonany niezwykle starannie i z myślą o rozwoju dziewczynek i chłopców. Podarek, który nie zostanie odrzucony w kąt lub na dno szafy.

Blog

Najnowsze artykuły: